Organizowanie akcji promocyjnych – w ogóle nie znasz się na takich rzeczach? Poproś o pomoc specjalistę!

8 września 2023 Bez kategorii
Każdy z nas lubi akcje promocyjne, ponieważ oznaczają zniżki cen – a przynajmniej bywa to nasze pierwsze skojarzenie usłyszawszy słowo „Promocja”. Tymczasem określenie „akcje promocyjne” to nie tylko kwestia związana ze zniżeniem cen w konkretnym sklepie, lecz cała otoczka posiadająca na celu po zachęcać nas oraz skusić do zakupów lub nawet do odwiedzenia sklepu, który to dopiero powstał.

Aukcje elektroniczne możliwością na duże zyski.

25 czerwca 2023 Bez kategorii

Trudna sytuacja gospodarcza i coraz agresywniejsza konkurencja na rynku wymuszają na firmach poszukiwania niespotykanych rozwiązań. Obecnie firmy muszą poszukiwać nie tylko nabywców na swoje produkty czy usługi, ale też bardziej opłacalnych dostawców czy partnerów biznesowych, którzy dzięki pośrednictwu pomogą trafić do rozległej grupy odbiorców.

Prowadząc własną firmę musisz uważać na prawa autorskie

20 czerwca 2023 Bez kategorii
Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób odróżnić wzór użytkowy od przemysłowego. Trudno opisać ową różnić, ale w telegraficznym skrócie można to tak wyjaśnić. Tak, więc wzór użytkowy a wzór przemysłowy to przedmiotami, które są chronione przez prawo, o ile oczywiście są nowatorskie, tzn. nieskopiowane przez kogoś. Wzór użytkowy to coś materialnego, coś co możemy dotknąć, natomiast wzór przemysłowy to ogólne wrażenia dla oka, czyli design. Żeby szybciej to zrozumieć, weźmy stół, będzie wzorem użytkowym, jeśli na przykład będzie miał sześć nóg i blat jest połączeniem szklanej powierzchni z drewnem (wiadomo wszystko zrobione w nowatorski sposób), natomiast wzór przemysłowy to wygląd tego stołu, czyli to, że szkło będzie białe i zamglone, a drewno jasne i nogi będą z różnego rodzaju drewna w różnych odcieniach. Możemy zgłosić parę odmian wzorów przemysłowych, tzn. stół będzie mógł mieć szklaną powierzchnię w różnych kolorach. Taka jest najważniejsza różnica pomiędzy wzorem użytkowym a przemysłowym.

Pomoc prawna dla każdego

20 lutego 2023 Bez kategorii
Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że w dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi zgadza się z zdaniem, że prawo paradoksalnie nie pomaga tak, jak by tego oczekiwali.

Gro przedsiębiorstw interesuje pr korporacyjny, jaki implementuje każda agencja public relations

11 grudnia 2021 Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes
Aktualnie budowanie relacji między ludźmi jest ogromnie istotne i wybitnie obowiązujące tak samo na stopie osobistej jak i profesjonalnej. W korporacjach panują odmienne reguły co do budowania relacji pomiędzy pracownikami różnego stopnia, a coraz ciekawiej wygląda to odnośnie relacji kilku rozbudowanych korporacji.

Jak być dostrzeganym w obecnych czasach? Jak wybić się ponad średni poziom i nie przepaść w szarzyźnie?

16 października 2021 Działalność gospodarcza
Trudno aktualnie zaistnieć, przebić się do szerszej świadomości. Nie wystarczają tylko umiejętności czy niezwykłe uzdolnienia, warto dodatkowo umieć się wypromować. To podobno łatwiejsze niż w przeszłości, gdyż mamy więcej ku temu możliwości. Jednak to nie takie proste. To że istnieją metody, to jedno, ale warto także umieć skutecznie z nich korzystać, a to już nie każdy potrafi.