umowa

Wymarzona emerytura

Finanse
Autor: OTA Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki oszczędzaniu na emeryturę zdołamy zapewnić sobie godziwą przyszłość. Nie warto być na bakier z odkładaniem gotówki, gdyż przyszli emeryci przypuszczalnie uzyskają emeryturę w wysokości 50 – 40% swej końcowej pensji. Istnieją rozmaite sposoby na gromadzenie środków finansowych, jakie umożliwiają oszczędzić nawet kilkaset tysięcy złotych.

Jak przepisy naszego prawa chronią konsumentów przed nieuczciwymi praktykami właścicieli sklepów internetowych

Umowa sprzedaży
Autor: Mark Moz
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorca gdy sprzeda klientom jakieś towary albo usługi będzie z nimi zawierał umowę kupna sprzedaży. W pewnych sytuacjach umowa taka ma formę papierową, są na niej wypisane wszystkie istotne ograniczenia i regulacje. Jednak przy normalnej sprzedaży przeważnie nie spisuje się żadnych umów, więc w takiej sytuacji obowiązuje regulamin sklepu, w którym dokonano zakupu.

Jak pracuje broker ubezpieczeniowy? Odkryj dobre programy dla brokerów

brokerzy Forex
Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku funkcjonuje bardzo wielu agentów ubezpieczeniowych i to w szczególności do nich udajemy się, gdy szukamy ubezpieczenia. Należy jednak wiedzieć, że tego typu sprawami zajmuję się także brokerzy ubezpieczeniowi. Co różni ich od agentów oraz jak pracują?

Jak założyć spółkę z.o.o.

Prawo
Autor: controlarms
Źródło: www.flickr.com
Porady prawne przeniosły się do internetu i odniosły wielki sukces. Od tego czasu wcale nie jesteśmy zmuszeni korzystać z takich firm, jak kancelaria prawna, by uzyskać odpowiedź nawet na arcytrudny kazus prawny.

Jak sfinansować firmę? Można zdecydować się na pożyczki we Wrocławiu albo wykorzystać leasing Wrocław

pieniądze i karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele wrocławskich firm szuka takich rozwiązań, dzięki którym będą mogły regularnie poszerzać zakres oferowanych usług i podnosić jakość obsługi klienta. Nierzadko wymaga to konieczności zakupywania nowego sprzętu, urządzeń czy maszyn, bez których realizacja zleceń nie byłaby w istocie możliwa. Skąd jednak wziąć na to pieniądze?

Firma sprzątająca – sprawdź kilka istotnych elementów jej propozycji, nim zdecydujesz się na współpracę

Firma sprzątająca
Autor: Sjoerd Lammers street photography
Źródło: http://www.flickr.com
W większych firmach ciężko jest samodzielnie utrzymać porządek. Konieczne byłoby zatrudnienie kilku sprzątaczek na etat, lecz na to nie każdy zakład może sobie pozwolić. Znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest wynajęcie firmy sprzątającej, która fachowo doprowadzi do porządku każdy obiekt, bez znaczenia od jego metrażu. Zanim jednak podejmiemy decyzję o podpisaniu umowy, powinniśmy sprawdzić kilka spraw, by nasza współpraca sprzyjająco się układała.
Syndicate content