umowa

Wymarzona emerytura

Finanse
Autor: OTA Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki oszczędzaniu na emeryturę możemy zapewnić sobie godziwą przyszłość. Nie dobrze jest być na bakier z odkładaniem gotówki, bowiem przyszli emeryci najprawdopodobniej uzyskają emeryturę w wysokości 50 – 40% swej ostatniej pensji. Istnieją różne sposoby na gromadzenie środków finansowych, jakie umożliwiają oszczędzić nawet kilkaset tysięcy złotych.

Jak przepisy naszego prawa chronią konsumentów przed nieuczciwymi praktykami właścicieli sklepów internetowych

Umowa sprzedaży
Autor: Mark Moz
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorca sprzedając swoim klientom jakieś usługi czy towary będzie z nimi zawierał umowę kupna sprzedaży. W pewnych sytuacjach umowa taka jest spisana na papierze, są na niej wyszczególnione wszystkie istotne postanowienia i ograniczenia. Lecz w przypadku zwykłej sprzedaży przeważnie nie spisuje się żadnych umów, więc w takim przypadku będzie obowiązywał regulamin sklepu, w którym dokonano zakupu.

Jak pracuje broker ubezpieczeniowy? Odkryj dobre programy dla brokerów

brokerzy Forex
Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku funkcjonuje bardzo wielu agentów ubezpieczeniowych i to w szczególności do nich udajemy się, gdy szukamy ubezpieczenia. Należy jednak wiedzieć, że tego typu sprawami zajmuję się także brokerzy ubezpieczeniowi. Co różni ich od agentów oraz jak pracują?

Jak założyć spółkę z.o.o.

Prawo
Autor: controlarms
Źródło: www.flickr.com
Porady prawne znalazły sobie miejsce w Internecie i odniosły wielki sukces. Okazuje się, że wcale nie trzeba chodzić do takich przybytków, jak kancelaria prawna, żeby dostać radę nawet na arcytrudny problem prawny.

Jak sfinansować firmę? Można zdecydować się na pożyczki we Wrocławiu albo wykorzystać leasing Wrocław

pieniądze i karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele wrocławskich firm szuka takich rozwiązań, za sprawą których będą mogły regularnie zwiększać zakres gwarantowanych usług i podnosić jakość obsługi klienta. Bardzo często wymaga to konieczności zakupienia nowego sprzętu, urządzeń czy maszyn, bez których realizacja zleceń nie byłaby praktycznie możliwa. Skąd jednak brać na nie pieniądze?

Firma sprzątająca – sprawdź kilka istotnych elementów jej propozycji, nim zdecydujesz się na współpracę

Firma sprzątająca
Autor: Sjoerd Lammers street photography
Źródło: http://www.flickr.com
W większych firmach ciężko jest samemu utrzymać porządek. Niezbędne byłoby zatrudnienie kilku sprzątaczek na etat, a na to nie każdy zakład ma budżet. Znacznie lepszym wyjściem jest wynajęcie firmy sprzątającej, jaka sprawnie doprowadzi do porządku każdy obiekt, bez względu na jego powierzchnię. Zanim jednak podejmiemy decyzję o podpisaniu umowy, musimy sprawdzić kilka elementów, aby nasza współpraca korzystnie się układała.
Syndicate content