ludzie

Dzisiejszy marketing przedsiębiorstw i instytucji

wykres
W tych czasach bardzo ważny jest odpowiedni marketing. Jeśli nie będziemy zatrudniać człowieka od marketingu, to niestety nasza firma za daleko nie pojedzie. Musimy rzeczywiście porządnie wziąć się za wszelakie czynności związane z marketingiem.

Przemyślany program lojalnościowy - jaki można wybrać?

Agencja marketingowa Navy Blue
Czym w tych czasach jest hasło lojalność? Czy obecnie umiemy być lojalni? Jeśli chodzi o związki międzyludzkie, to bywa z tym różnie i należałoby sprawdzić całą psychologiczną stronę różnych więzi. Jednak, kiedy chodzi o lojalność co do jakiś firm, to da się zauważyć bardzo dobrze po programach lojalnościowych, które trafiają do dużego grona ludzi, a które z tego typu programów okazały się nietrafione. Ludzie lubią czuć się docenieni, nawet, kiedy robią zakupy.

Pit 37 będzie niejednokrotnie uzupełniany

kłopoty
Autor: Mark Turnauckas
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczanie się z urzędem skarbowym jest obowiązkowe i wciąż dzieje się w tym samym terminie, więc nie powinniśmy mieć kłopotów z określeniem tego, w jakim czasie musimy się z tym wszystkim uporać.

Szybki zarobek dla młodych ludzi we Wrocławiu

kobieta
Autor: US Department of Labor
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie coraz więcej osób szybko aktywizuje się zawodowo zdobywając doświadczenie, gdzie to tylko możliwe. Nawet jeżeli forma pracy nie nadaje się do załączenia do CV to młodzi ludzie chcą szybko zaznajomić się z często trudną sytuacją na rynku.
Syndicate content