Biura i firma|Przestrzeń biurowa w firmie

Posted on 7 października 2021Posted in Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes
Pierwsza rozmowa rekrutacyjna, a potem następne – wszystkie odbywają się w jakimś miejscu. Nie zawsze przez stres jesteśmy w stanie zwrócić uwagi na to, jak dane biuro wygląda. Jednak, gdy otrzymujemy pierwszą pracę i własne biurko przy, którym mamy pracować, to zwracamy uwagę na to, w jakim miejscu pracujemy. Bywa, że miejsce naszej pracy raczej nas przytłacza niż skłania do efektywnej i radosnej pracy, ale cóż nie ma, co narzekać, bo mogliśmy trafić gorzej. Jednak prawda jest taka, że często dobrze coś zmienić. Oczywiście najpierw trzeba porozmawiać z szefem, ale nie powinniśmy się krępować. Wiadomo, że biuro i firma to dwa nierozłączne elementy. Nieważne czy prowadzimy sprzedaż wysyłkową, czy ludzie przychodzą do nas w jakiejś sprawie. To w jaki sposób prezentuje się nasze biuro poza tym, że wpływa na klientów, wpływa po pierwsze na każdego z pracowników. Dlatego biuro musi zostać właściwie urządzone i wyposażone różnego typu niezbędne akcesoria, które ułatwią działanie.

Także nie lubisz załatwiać „papierkowych” spraw? Zajmij się nimi online

Posted on 21 października 2020Posted in Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes, szkolenia unijne
Coraz więcej czynności wykonujemy w Internecie. Załatwiamy tak coraz więcej spraw, w pewien sposób nasze życie właśnie się tam przeniosło. Jest to z jednej strony dziwne, gdyż przestajemy w dużym stopniu utrzymywać ze sobą kontakt w rzeczywistym życiu, lecz z drugiej strony jest to także niezwykle komfortowa sytuacja.

Jakim sposobem dobrze i prosto zarządzać biblioteką?

Posted on 11 września 2020Posted in Działalność gospodarcza, Rentowny biznes
Biblioteka to instytucja, której funkcjonowanie zależy od wielu różnych czynników. Bez wątpienia w bibliotece najważniejsi są czytelnicy, którzy pożyczają książki. Wielu osobom może się jednak wydawać, że zarządzanie instytucją taką jak biblioteka jest łatwe i nie potrzeba do tego dużego wysiłku. W rzeczywistości właściwie całe funkcjonowanie biblioteki i jej istnienie zależy od metody zarządzania. Jest to ważne w szczególności w dzisiejszych czasach, gdy poziom czytelnictwa gwałtownie spada, a co za tym idzie coraz mniej osób odwiedza biblioteki.