Jak kilkoma trikami polepszyć wygląd salonu z elegancką konfekcją dla wytwornych pań?

Jeśli mamy salon z luksusową odzieżą, z pewnością musi wyglądać on idealnie. Urocze wnętrze przyciągnie klientki i spowoduje, iż będą się u nas czuły dobrze. W jaki sposób kilkoma trikami można uczynić salon z damską odzieżą jeszcze piękniejszym?

sklep odzieżowy
Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsza kwestia – bezwzględny ład. Szklane witryny zbierają kurz, a jasne podłogi bardzo szybko się brudzą, lecz – niezależnie od wystroju – w naszym salonie z ubraniami musi panować ład. Druga sprawa – elementy ze szkła. Wazony z dekoracją, półki i drzwi ze szkła w połączeniu ze światłem nadadzą pomieszczeniu przytulnego charakteru i roziskrzonego światła, a dodatek ciemnych akcesoriów (pufa, czarne dekoracje, filiżanki, ekspres do kawy) sprawią efekt luksusu.

W ogóle wnętrza o kontrastowych barwach, bez całej palety barw tylko stonowane, będą robiły lepsze wrażenie. Jeżeli decydujemy się na szklane drzwi, okucia do drzwi szklanych (http://glass24.pl/zawias-do-drzwi-szklanych-trzpien-nr-kat-hr311t-p-2753.html) także muszą być eleganckie. Dobrze jest wybrać chromowane albo niklowane. Kiedy zdecydujemy się na coś w kolorach chromu, łatwiej będzie dobrać inne detale. Przykładowo - duże lustra przemysłowe. Lustra są przecież bardzo istotnym elementem całego salonu, lecz pełnią także wiele dodatkowych ról – optycznie powiększają pomieszczenia i duplikują rzeczy, na których nam zależy.Duży kwiatek w naszym sklepie postawiony tak, aby odbijał się w lustrze sprawi, że będzie trochę bardziej zielono, a powszechnie wiadomo, że barwa ta dobrze się kojarzy i powoduje, że wzrok nam odpoczywa. Lustra przemysłowe (www.glass24.pl/lustra-przemyslowe-c-112_201.html) jak wiadomo też mogą wizualnie wysmuklać i dodawać centymetrów, więc dobrze o tym pomyśleć. Umieszczenie lustra pod określonym kątem nawet w niewysokim wnętrzu pozwoli klientkom oglądać całą posturę. Zwróćmy uwagę, by nasze lustra tworzyły jednolitą taflę. Zarówno usuwanie rys ze szkła jak i innych powierzchni jak półki czy lustra to praca, jaką możemy zrobić na miejscu w salonie, lecz zniszczenie tafli nieumiejętnym doborem preparatów albo narzędzi także może się przytrafić. Usuwanie rys ze szkła dobre jest zlecić fachowcom - www.glass24.pl/usuwanie-rys-i-polerowanie-c-70.html.

moda damska
Autor: Axami
Źródło: Axami
Pamiętajmy o tym, iż pomimo że z ust żadnej klientki raczej nie padnie komplement, że mamy ładne okucia do drzwi szklanych, które posiadamy w sklepie, wszelkie elementy – okucia, drzwi, lustra i ramy, będą składać się na całokształt i tworzyły spójny obraz sklepu.