Nie zapominaj, że część swego podatku masz możliwość przekazać dla potrzebujących instytucji

21 listopada 2023 Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes
Przełom zimy i wiosny jest czasem, gdy należy rozliczyć się z Urzędem Skarbowym z otrzymanych dochodów za rok poprzedni. Przy tej okazji otrzymuje się kwotę nadpłaconego podatku lub uiszcza się brakującą kwotę, jeżeli było zbyt mało ściągnięte. Należy pamiętać, że w kwestii części swojego podatku ma się prawo zdecydować i przeznaczyć go na funkcjonujące organizacje pożytku publicznego.

Nie mamy szansy na kredyt w banku? Jakie istnieją inne sposoby na to, by pożyczyć gotówkę?

23 czerwca 2023 Bez kategorii
Zdarzają się takie okresy, kiedy mamy sporo wydatków. Tak z pewnością we wrześniu mają rodzice, bo ich pociechy idą do szkoły, w okresach wakacyjnych, bo chcielibyśmy wyjechać na wspaniałe wakacje czy w grudniu, gdy zbliżają się święta. Czy opłaca się korzystać z szybkich kredytów? Specjaliści sądzą, że to jeden z najtańszych sposobów na dostanie pieniędzy od zaraz, szczególnie, iż pożyczki na oświadczenie bez bik są coraz bezpieczniejsze.

Zobacz, jak prosto uczynić krok, który pomoże potrzebującym

21 lutego 2023 Bez kategorii
Obecnie znacznie więcej uwagi przeznaczamy na wsparcie innych. Nie jedynie chorującym dzieciom, czy osobom starszym, lecz także placówkom, które starają się wychowywać osoby utalentowane sportowo, rozbudzać talent muzyczny czy zdolności plastyczne. W w naszym kraju – według najnowszych badań – jest niespełna 8 tysięcy OPP. Każdą jedną można wspomóc.

Pomoc prawna dla każdego

20 lutego 2023 Bez kategorii
Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że w dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi zgadza się z zdaniem, że prawo paradoksalnie nie pomaga tak, jak by tego oczekiwali.