Fundusz zalążkowy – z całą pewnością idealne rozwiązanie dla „młodych” nowoczesnych firm

16 marca 2023 Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes, szkolenia unijne
Współczesność znamionuje bezustanny rozwój. Powstaje coraz więcej firm, a przedsiębiorcy usilnie starają się zachować swoją pozycję na rynku.

absolwenci

Autor: Karen Mardahl
Źródło: http://www.flickr.com
Tworzą nowatorskie towary, testują nowe koncepcje. Wszytko po to, ażeby zainteresować swoją ofertą nowych odbiorców.
Realizowanie oryginalnych rozwiązań wymaga potężnych nakładów pieniężnych na każdym etapie wdrażania nowych technologii – zaczynając od jej weryfikacji, poprzez wprowadzanie ulepszeń, a na komercjonalizacji kończąc. Z myślą o takich właśnie projektach powstał fundusz zalążkowy, zwany inaczej inkubacyjnym – fundusze kapitału zalążkowego dostępne w Prometeia. To świetna szansa na zdobycie „świeżego” kapitału, w szczególności dla „młodych” spółek, którym bank nie udzieli kredytu ze wzglęu na brak potrzebnych zabezpieczeń.

Zamieszczone w tym serwisie artykuły są dla Ciebie zbyt zdawkowe? Jeśli tak, to wejdź na stronę doradca finansowy forsel finance, na której znajdziesz zbliżone zagadnienia.

Aktualnie coraz więcej „ludzi biznesu” korzysta z owej formy wsparcia, ażeby, dla przykładu zbudować prototypy przeróżnych wynalazków. Dobrze byłoby zaznaczyć, że nioemniejszym zainteresowaniem wśród właścicieli firm cieszy się alternatywny rynek giełdowy, czyli New Connect, działający w ramach tej samej infrastruktury technicznej, co „zwyczajna” giełda.

Masz ochotę zaryzykować i dołączyć do „bazy” inwestorów, ale nie wiesz jak to zrobić? Spokojnie, autoryzowany doradca New Connect bez wątpienia służyć Ci będzie pomocą i udzieli cennych wskazówek – autoryzowany doradca newconnect z Prometaia zaprasza.