W jaki sposób zaaranżować fantową loterię?

5 lutego 2022 Bez kategorii
Fantową loterię warto wdrożyć w organizację nieomalże każdej z imprez. Zabawa na pewno będzie wspaniała!
Przyjemność z wygranej należy się każdemu uczestnikowi, dlatego zdobyczy winno być tak dużo, ile zaproszonych uczestników plus parę ponadprogramowych, na wszelki wypadek, albowiem może któryś z uczestników przyprowadzi z sobą kogoś jeszcze.

Pit 36 online i pit 38 – deklaracje

9 grudnia 2021 Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes
Deklaracje pit przypominają o sobie co roku wszystkim wszystkim zatrudnionym. Roczne rozliczenie najczęściej może być prostsze niż nam się wydaje. Powstało obecnie sporo aplikacji, które nam w dużym stopniu upraszczają cały proces rozliczenia rocznych dochodów. To może być m.in. pit 36 online, co dzięki doskonałemu programowi zostanie rozliczone z łatwością. Właściwa deklaracja internetowa umożliwi szybkie oraz profesjonalne rozliczenie aktualnych druków pitu za miniony rok.

Czy powiemy, że pit online mamy szansę przesłać?

30 lipca 2021 Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes, szkolenia unijne
Obecność komputerów w naszym życiu sprawiła, że dużo rzeczy mamy szansę zrobić prędzej, wiele pism możemy wysłać przy użyciu poczty elektronicznej, miast jechać do urzędów oraz stać w kolejkach. Co więcej, to właśnie dzięki komputerowym programom większość tych dokumentów możemy sami wypełnić, gdyż w razie popełnienia jakiegoś błędu komputer natychmiast nas o tym powiadomi.

Kolejny produkt finansowy!

5 lutego 2020 Działalność gospodarcza, Rentowny biznes
W tych czasach wszystko musi zgadzać się z oczekiwaniami klientów. A obecnie bardzo dużym gronem klientów są osoby prowadzące swoje firmy. Jeśli bank chce ich do siebie przekonać musi tworzyć takie produkty, które będą dla firm interesujące. Takim produktem na pewno jest mbiznes konto. Jest to konto dla firm, które dopiero startują, tzn. takie konto założyć mogą firmy, które od momentu założenia działalności nie funkcjonują więcej niż rok. Konto to jest idealnie dopasowane do potrzeb stawiających pierwsze kroki firm. Warto, więc zwrócić na nie uwagę, gdy będziemy chcieli założyć konto dla swojej firmy.