Czy powiemy, że pit online mamy szansę przesłać?

Posted on 30 lipca 2021Posted in Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes, szkolenia unijne
Obecność komputerów w naszym życiu sprawiła, że dużo rzeczy mamy szansę zrobić prędzej, wiele pism możemy wysłać przy użyciu poczty elektronicznej, miast jechać do urzędów oraz stać w kolejkach. Co więcej, to właśnie dzięki komputerowym programom większość tych dokumentów możemy sami wypełnić, gdyż w razie popełnienia jakiegoś błędu komputer natychmiast nas o tym powiadomi.

Kolejny produkt finansowy!

Posted on 5 lutego 2020Posted in Działalność gospodarcza, Rentowny biznes
W tych czasach wszystko musi zgadzać się z oczekiwaniami klientów. A obecnie bardzo dużym gronem klientów są osoby prowadzące swoje firmy. Jeśli bank chce ich do siebie przekonać musi tworzyć takie produkty, które będą dla firm interesujące. Takim produktem na pewno jest mbiznes konto. Jest to konto dla firm, które dopiero startują, tzn. takie konto założyć mogą firmy, które od momentu założenia działalności nie funkcjonują więcej niż rok. Konto to jest idealnie dopasowane do potrzeb stawiających pierwsze kroki firm. Warto, więc zwrócić na nie uwagę, gdy będziemy chcieli założyć konto dla swojej firmy.

Pit 36 online i pit 38 – deklaracje

Posted on 22 marca 2019Posted in Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes
Deklaracje pit przypominają o sobie każdego roku wszystkim osobom pracującym. Roczne rozliczenie przeważnie może być mniej skomplikowane niż sami twierdzimy. Powstało aktualnie mnóstwo aplikacji, które nam w niemałym stopniu ułatwiają cały proces rozliczenia rocznych dochodów. To może być m.in. pit 36 online, co dzięki odpowiedniemu programowi zostanie podliczone z łatwością. Odpowiednia deklaracja online umożliwi szybkie i dokładne rozliczenie aktualnych druków pitu za ubiegły rok.