Czy powiemy, że pit online mamy szansę przesłać?

Posted on 10 sierpnia 2019Posted in Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes, szkolenia unijne
Obecność komputerów w naszym życiu sprawiła, że dużo rzeczy możemy robić szybciej, wiele pism możemy wysłać przy użyciu poczty elektronicznej, zamiast jechać do urzędów oraz oczekiwać w kolejkach. Co więcej, to właśnie dzięki komputerowym programom większość tych dokumentów mamy szansę sami wypisać, ponieważ w razie zrobienia jakiegoś błędu komputer natychmiast nas o tym powiadomi.

Pit 36 online i pit 38 – deklaracje

Posted on 22 marca 2019Posted in Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes
Deklaracje pit przypominają o sobie każdego roku wszystkim osobom pracującym. Roczne rozliczenie przeważnie może być mniej skomplikowane niż sami twierdzimy. Powstało aktualnie mnóstwo aplikacji, które nam w niemałym stopniu ułatwiają cały proces rozliczenia rocznych dochodów. To może być m.in. pit 36 online, co dzięki odpowiedniemu programowi zostanie podliczone z łatwością. Odpowiednia deklaracja online umożliwi szybkie i dokładne rozliczenie aktualnych druków pitu za ubiegły rok.

Kolejny produkt finansowy!

Posted on 29 stycznia 2019Posted in Działalność gospodarcza, Rentowny biznes
W obecnych czasach wszystko powinno być odpowiednie do oczekiwań klientów. A w dzisiejszych czasach bardzo dużym gronem klientów okazują się ludzie prowadzący własne firmy. Jeśli bank chciałby ich do siebie przekonać musi robić takie produkty, które okażą się dla młodych przedsiębiorstw ciekawe. Tego rodzaju produktem na sto procent okazuje się mbiznes konto. Jest to konto dla firm, które dopiero startują, tzn. takie konto mogą założyć firmy, które od momentu założenia działalności nie funkcjonują więcej niż rok. Konto to jest bardzo dobrze dopasowane do potrzeb firm, które stawiają pierwsze kroki na rynku. Dobrze, więc zwrócić na nie uwagę, kiedy będziemy chcieli założyć konto dla swojej firmy.