Czy tablice reklamowe zostaną zlikwidowane z większych miejscowości? Alternatywne sposoby reklamy.

Posted on 13 października 2020Posted in Działalność gospodarcza, Pracowe
Od pewnego czasu słyszy się o wprowadzeniu ustawy zabraniającej umieszczania ogromnych reklam w centrach miast. Powody brzmią na naprawdę kluczowe – szpecą obraz miast, przesłaniają ładne budynki, starówkę, są podświetlane jasnymi światłami, które przeszkadzają mieszkańcom. Każdy płot, balustrada czy nawet przystanek zamieniają się w słupy ogłoszeniowe. Idąc po chodnikach mijamy potykacze z ogłoszeniami lokalnych firm. Ale przedmieścia też nie wyglądają korzystniej – jadąc obwodnicami miast na poboczu spotkamy to samo – wolnostojące reklamy o różnej wielkości. Jakie inne metody reklamy zaistnieją i wyjdą na pierwszy plan kiedy zupełnie znikną banery?

Reklamowanie się na telebimach staje się bardzo modne w dzisiejszych czasach

Posted on 3 października 2020Posted in Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes
Reklamy można dostrzec wszędzie, chociażby i w komunikacji miejskiej. Na ledowych ekranach pojawiają się różne wiadomości. Do tej pory bardzo często widzieliśmy zazwyczaj plakaty w autobusach, a teraz są mini telebimy. To ciekawe rozwiązanie, bo jasne jest, że do wielu osób tego typu reklama autobusy Bochnia dotrze. Oczywiście trzeba się dobrze zastanowić, z jakim targetem ma się do czynienia w takich pojazdach. To nie jest tak, że wszyscy powinni korzystać z takich reklam.

Gro przedsiębiorstw interesuje pr korporacyjny, jaki implementuje każda agencja public relations

Posted on 5 kwietnia 2019Posted in Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes
Obecnie budowanie relacji między ludźmi jest niezwykle istotne i wybitnie ważne zarówno na stopie prywatnej jak i zawodowej. W korporacjach panują różne zasady co do budowania relacji pomiędzy pracownikami odmiennego szczebla, a coraz ciekawiej wygląda to w przypadku relacji kilku rozbudowanych firm.

Najbardziej efektywne rodzaje reklamy – krótka lista pomysłów reklamowych

Posted on 15 października 2018Posted in Działalność gospodarcza
Aktualnie reklama jest podstawą powodzenia w zasadzie w każdej branży. Dzieje się tak przeważnie ze względu na ogromną konkurencję, jaką cechuję się współczesny rynek. Jeżeli ktoś chce w istocie na nim zaistnieć, powinien zainwestować w wydajny marketing. Jakie są najbardziej wydajne formy reklamy? Na które rozwiązania warto się zdecydować?

Telebim to znakomity sposób na transmitowanie ważnych wydarzeń tak, żeby każdy zainteresowany mógł wszystko dobrze zobaczyć

Posted on 15 października 2018Posted in Działalność gospodarcza
Jeżeli masz na głowie obowiązek zaplanowania sporej imprezy plenerowej, wówczas z pewnością świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak nader poważne zadanie przed Tobą stoi. Jeżeli nigdy wcześniej nie organizowałeś tego typu imprezy, wówczas na pewno powinieneś skorzystać z rad kogoś, kto ma już coś takiego za sobą – bez wątpienia będzie w stanie bardzo Ci pomóc.

Sposoby promocji popularnych sieci supermarketów

Posted on 15 października 2018Posted in Działalność gospodarcza
W ostatnich latach dużą popularnością w Polsce cieszą się różnorodne markety. Są to generalnie sklepy o charakterze sieciowym, które działają w różnorodnych branżach, od kosmetyków po zabawki dla dzieci. Na początku bardzo powszechnie powstawały sklepy o wielkiej powierzchni, w których można było dostać praktycznie wszystko. Ta ich wielobranżowość była traktowana jako zaleta i to ona była zachęcająca dla klientów.

Trzeba nająć billboardy

Posted on 15 października 2018Posted in Działalność gospodarcza
Każdy kierowca zauważa billboardy

Każdy pomysł na reklamę staje się dobry, jeżeli ma szansę ją zauważyć jednorazowo spora grupa obywateli. Dlatego tak sporym powodzeniem radują się billboardy, które znajdują się przy mniej uczęszczanych oraz znaczniejszych ulicach, przez co istnieje szansa, że zauważy je naprawdę spore grono osób.