Jeśli jesteś profesjonalnym ekonomistą, potrafisz logicznie myśleć i chcesz poszerzać swoją wiedzę i możliwości – warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat giełdy walutowej Forex.

9 lipca 2022 Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes, szkolenia unijne
W obecnych czasach – pieniądz rządzi cywilizacją, jest przedmiotem prawidłowego egzystowania i funkcjonowania w społeczeństwie. Z nieznanych względów jednakże – corocznie wzrasta amplituda między najbogatszymi i biedniejszymi.

Czy bez wątpienia potrzebna jest Ci osobista księgowa w biurze? Można to zautomatyzować!

10 kwietnia 2022 Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes
W dzisiejszych czasach praktycznie żadna duża firma nie jest w stanie obyć się bez własnej księgowej – o ile w wypadku jednoosobowej działalności gospodarczej czasami jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie z rozliczeniami wszelkich faktur, o tyle zwykle w wypadku większej ich ilości najczęściej potrzebujemy już pomocy z zewnątrz.

Zbieranie medali jak też monet – czy to się opłaca?

9 lutego 2022 Bez kategorii
Nie wszyscy mamy ochotę na bardzo ryzykowne inwestycje. Jeżeli lepiej czuli się byśmy, lokując finanse w jakiś sprawdzony instrument, który powolnie, lecz pewnie, wypracowywał będzie przychód, to doskonałym pomysłem będzie bez wątpliwości zainwestowanie w numizmatykę, innymi słowy gromadzenie monet oraz medali.