Reklamowanie się na telebimach staje się bardzo modne w dzisiejszych czasach

3 marca 2023 Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes
Reklamy widzimy wszędzie, chociażby i w pojazdach komunikacji miejskiej. Na ledowych ekranach wyświetlają się przeróżne informacje. Do tej pory najczęściej widzieliśmy zazwyczaj plakaty w autobusach, a teraz są małe telebimy. To interesująca opcja, bo wiadomo, że do mnóstwa ludzi tego typu reklama autobusy Bochnia dotrze. Wiadomo, że należy się porządnie zastanowić, z jakim targetem ma się do czynienia w takich pojazdach. To nie jest tak, że mogą reklamować się tam wszyscy.

plakat reklamowy

Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com

Choć suma summarum reklamować może się każda firma, ale na sto procent nie każdej firmie przyniesie to zysk. Jak wiemy autobusami w większości przemieszczają się osoby, które się uczą w różnym wieku i ludzie starsi. To najczęściej spotykane osoby w autobusach. Także, jeżeli są to osoby, do których chcemy trafić z przekazem naszej firmy, to rzeczywiście warto pomyśleć o takiej reklamie, jednak, jeśli Ci ludzie w małym stopniu mogą być zainteresowani tym, co mamy w ofercie, to nie ma sensu wydawać pieniędzy na reklamowanie się w autobusach.

Interesująca reklama

Obecnie wszędzie poszukuje się opcji na to by zareklamować swoją firmę. Dlatego reklama autobusy Chorzów raczej mało, kogo zaskakuje. Wszyscy wiemy, że połączenia komunikacji miejskiej też bywają reklamowane w autobusach, ale najczęściej reklamowane są produkty, które mogą przyciągnąć uwagę ludzi, którzy jeżdżą autobusami. Warto, więc spoglądać na ekrany ledowe w autobusach, bo możliwe, że akurat zauważymy interesującą nas ofertę. Ludzie, którzy postanawiają, że reklama ich biznesu będzie pokazana w autobusie też powinni się trochę postarać. Trzeba przedyskutować wszystko z osobami z Zarządu Transportu Miejskiego, dowiedzieć się ile to będzie kosztowało i czy konkretna reklama (zobacz pozycjonowanie) będzie mogła zostać puszczana na telebimach, które są w autobusach. Tu więcej newsów: blog.

baner

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście najistotniejsza dla wielu ludzi jest cena. Ale nie ma się, czym martwić ceny są przystępne. Także, jeśli u nas w mieście w autobusach są zainstalowane ledowe ekrany, to powinniśmy wziąć pod uwagę to, że to świetny sposób na reklamowanie się. Powinniśmy pomyśleć, czy ludzie jeżdżący autobusami mogą być zainteresowani tym, co jest w naszej ofercie a jeśli tak, to dobrze wykupić reklamy w autobusie.