Czy należy opłacać składki zus?

9 czerwca 2022 Bez kategorii
Czy mamy szansę otrzymać dotacje unijne na rozpoczęcie działalności?

Jeżeli mamy plan na własny biznes, lecz nie posiadamy zbyt funduszy na jego zorganizowanie, to należy się namyślić w jaki sposób je pozyskać, tak żeby było to legalne.

PIT – wypełnianie go wcale nie musi być ciężkie. Wystarczy zaledwie jeden wieczór, a będziesz miał to z głowy!

17 maja 2022 Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes, szkolenia unijne
Biurokracja, załatwianie rozlicznych spraw papierkowych – któż z nas to lubi? Z reguły bardzo niewiele jest tego typu osób. Zazwyczaj czujemy niechęć, gdy tylko pomyślimy o podobnych działaniach. Jednakże są one oczywiście nieodłącznym elementem naszej codzienności. Często trzeba coś podpisywać, wypełniać, tworzyć podania i wnioski. A prym wiedzie rzecz jasna coroczne rozliczenie podatkowe. Zwykle, chociaż czas na wypełnienie go mamy do końca kwietnia, media przypominają o tym dużo wcześniej.

Organizujesz biznesowe spotkanie – dowiedz się w jaki sposób wyselekcjonować salę konferencyjną

13 lutego 2022 Bez kategorii
Osobisty rozwój to klucz do sukcesu. W tym celu mnóstwo firm urządza szkolenia w większych miastach dla własnych PRacowników. Zorganizowanie tego rodzaju profesjonalnej konferencji wymaga jednak wiele czasu, racjonalnego i szczegółowego przygotowania.
O ile nie masz na tym polu praktyki, opłaca się skorzystać z usług firm wynajmujących sale konferencyjne.

Rozliczenie PIT 37 online – świetne usprawnienie obowiązku rozliczenia z osiągniętych dochodów w konkretnym roku podatkowym

8 stycznia 2022 Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes, szkolenia unijne
Rozwój gospodarczy, finansowy oraz techniczny przyczyniły się do rozwoju społeczeństwa. Aktualnie sytuacja ekonomiczna wielu ludzi jest niewątpliwie lepsza niż w czasach wcześniejszych, co związane jest z nieustannie pojawiającymi i rozwijającymi się zakładami, przez co bardzo duża liczba osób posiada pracę oraz maleje bezrobocie.

Nie niepokój się zaległościami – rozlicz własny pit w 2016 roku oraz spokojnie zajmij się tym, co faktycznie lubisz

1 czerwca 2021 Działalność gospodarcza, Rentowny biznes
Przekładanie obowiązków na kolejne dni odnosi się do wielu Polaków, lecz przed niektórymi kwestiami nie da się uciec. Okrążanie szerokim łukiem miejsc, w których należy rozliczyć swój pit jest bardzo popularne do czasu, aż wybija ostatnia godzina, aby to zrobić. Konsekwencje pasywności i niedoręczenia rozliczenia podatkowego nie są przyjemne i zamiast na ich temat myśleć, lepiej skupić się na swoim obowiązku i wreszcie mieć go z głowy. Każdy dobry obywatel orientuje się, że program do rozliczenia pit 2016 może pomóc w szybkim i skutecznym rozwiązaniu problemu. Bierzmy się więc do działania.