Czemu reklama emitowana na telebimach cieszy się taką popularnością, jak jest zbudowany typowy panel LED.

8 października 2020 Działalność gospodarcza, Pracowe, szkolenia unijne
Reklama na telebimach cieszy się coraz większą popularnością, zresztą jest to zupełnie zrozumiałe, skoro posiada tak duże zalety. Klasyczne formy zewnętrznej reklamy, takie jak bilboardy albo plakaty są statyczne. Jeżeli coś się już raz na nich pojawi, to będzie tam widnieć przez dłuższy czas, ponieważ do zmiany niezbędna będzie wizyta jednego z pracowników, który zwyczajnie przyklei coś nowego.

telebimy reklamowe

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Całkowicie inaczej będzie wyglądać sytuacja w przypadku telebimów. Przez to, że obraz jaki się na nich wyświetla podawany jest z układu sterowania, to możliwości jego zmiany są praktycznie nieograniczone. Nie ma żadnego problemu, aby jakaś reklama (oklejanie samochodów cennik) była wyświetlana przez kilka dni pod rząd, ale nie będzie również żadnego, żeby co pięć minut emitować następną – . Co więcej nowoczesne telebimy umożliwiają wyświetlanie szybko zmieniających się obrazów w doskonałej jakości. To daje kolejne możliwości twórcom reklam, bo w miejsce statycznych przekazów zaproponować można klientom krótkie filmiki czy dynamiczne reklamy, jakie będą się cechować dużo większą skutecznością.

Bilbord reklamowy

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Typowy telebim Bydgoszcz Fordońska złożony jest z tysięcy malutkich punkcików, a każdy z nich składa się z kolei z trzech diod. Sterując odpowiednio natężeniem światła wszystkich diod dostaje się końcową barwę punktu, a w efekcie ostateczny obraz. Ogromnym plusem telebimów jest ich naprawdę duża widoczność, niż tradycyjnych form reklamowych.

Opracowaliśmy dla Ciebie niezwykle interesujące wpisy. Należy wejść w adres tego serwisu (https://www.progresdisplays.pl/stoiska-wystawiennicze). Jeżeli masz jakiekolwiek zagwozdki, to szybko na nie zareagujemy.

Ekran led opole krakowska może pracować w każdych warunkach pogodowych i zawsze będzie go widać, nawet w zupełnych ciemnościach czy w czasie opadów. Jest to zasługa właśnie wspomnianych wcześniej diod, jakie cechują się dużym poziomem jasności. Ekrany LED najczęściej mają modułową budowę, to znaczy składają się z niedużych bloków, które można ze sobą łączyć. Przez to da się za ich pomocą wykonać dokładnie taką wielkość ekranu, jaka będzie potrzebna, a po zakończeniu emisji rozebrać wszystko i użyć do innego projektu. Biorąc pod uwagę przedstawione zalety wszystko wskazuje na to, ze telebimy zyskają jeszcze w najbliższym czasie na popularności.