Zarobiłeś znaczącą sumę pieniędzy i chcesz je gdzieś ulokować?

9 stycznia 2021 Działalność gospodarcza, Rentowny biznes
Udało ci się zaoszczędzić pokaźną kwotę pieniędzy? Nabyłeś szczęśliwy los w Totolotku? A może po prostu posiadasz wielkie zarobki? Standardowe oferty finansowe nie są dla ciebie. Dużo banków (w tym również i te z naszego państwa) robi ofertę osobną dla zamożnych klientów – w mowie Szekspira zwie się to private banking.

Kredyt w gotówce

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Omówmy podstawowe właściwości takiej oferty. Po pierwsze, bankowość prywatna wyróżnia się indywidualnym podejściem do kontrahenta. Każdym właścicielem rachunku tego typu opiekuje się fachowiec, który odpowiada za wyszukanie korzystnych opcji. Warto to podkreślić – osoba, która może obracać dużymi aktywami (zwykle powyżej miliona PLN), dostaje specjalnie pod nią skonstruowane oferty. W erze kryzysu, kiedy banki cierpią na zmniejszone wpływy do sejfów, klient zamierzający włożyć grube kwoty jest bezcenny.

Jeśli potrzebne Ci następne źródło inspiracji, zajrzyj koniecznie pod ten odnośnik. Przeczytasz w tamtym miejscu materiały napisane przy pomocy podobnej retoryki.

Z tej przyczyny taka osoba może mieć zapewnione o niebo lepsze warunki niż statystyczny obywatel, mający konto ROR.

Secundo, bankowość prywatna zapewnia wsparcie przy inwestowaniu zebranych środków. To pewne, że nie warto trzymać bez użytku dużych kwot, rozsądnym wyjściem jest znalezienie jakiejś możliwości, by te pieniądze pomnożyć. Finansista, który jest przydzielony do całościowej usługi zasobnego klienta, może wesprzeć przy nabywaniu udziałów różnych spółek na giełdzie. Wiele instytucji finansowych posiada w ofercie też pomoc przy innych rodzajach inwestycji.

Dochodzisz do wniosku, że dobrze byłoby poszerzyć swą wiedzę na opisywany tu problem? Kliknij więc na ten link i przeczytaj więcej na temat (sawyer.com.pl).

Doskonałym przykładem jest wkładanie środków w nieruchomości.

Tertio, private banking (zobacz więcej: ) to wielka wygoda. Każdy klient ma pewność, że jego środki są bezpieczne i że może w każdym momencie uzyskać wsparcie. Instytucje finansowe bardzo cenią bogatych klientów, zatem można oczekiwać wysokiej jakości obsługi.

Więcej danych na temat bankowości prywatnej dostaniesz, gdy osobiście udasz się do konkretnego banku. Warto pamiętać, że bankowość prywatna polega na indywidualnym podejściu, zatem wielu informacji nie odszukasz w ulotkach promocyjnych lub na portalach online.