2 nowatorskie portale – social lending i zbiórka publiczna.

Posted on 2 grudnia 2021Posted in Działalność gospodarcza, Rentowny biznes
Warto wiedzieć o dwóch istniejących w Internecie stronach www. Pierwszy dotyczy zbiórki publicznej. W chwili obecnej aby zgłosić zbiórkę publiczna, nie trzeba mieć pozwolenia w formie decyzji administracyjnej, wystarczy zgłoszenie na portalu zbiórek publicznych. Drugim interesującym portalem są serwisy social lending – czyli pożyczki pozabankowe.

Posiadasz dużo gotówki i zastanawiasz się, co z nią uczynić – sprawdź i dowiedz się, jakie mamy możliwości

Posted on 24 listopada 2021Posted in Działalność gospodarcza, Rentowny biznes
W latach, kiedy Polska znajdowała się w innej sytuacji, gdy nie był możliwy wolny rynek, Polacy nie posiadali zbyt dużo wolnej gotówki. Zmieniło się to w latach ’90-tych, kiedy Polska Republika Ludowa przestała funkcjonować, ruszył pędem kapitalizm, a ludzie mogli rozpocząć nie tylko wyruszać do innych państw, ale i swobodnie zmieniać pracę szukając dobrych warunków.

Jak wykorzystać UE?

Posted on 13 sierpnia 2021Posted in Działalność gospodarcza, Rentowny biznes
UE to organizacja, która daje naszemu krajowi sporo możliwości – jeżeli jesteśmy chociażby odrobinę aktywni, mamy możliwość czerpać zyski z uczestnictwa Polski w owej organizacji. Tak w ogóle to czas błyskawicznie biegnie – w końcu weszliśmy do UE już 10 lat temu. I nawet politycy, którzy niegdyś byli wielkimi krytykami wejścia Polski do Unii Europejskiej bardzo dobrze wiedzą, że najzupełniej nie mieli co do tego racji. Chociaż to tak czy siak tylko politycy, a wiadomo, iż polityka jest grą. Cóż, geopolityka jest mimo wszystko nieubłagana – jeśli nie chcieliśmy być jak Białoruś, kategorycznie musieliśmy zagłosować na tak w unijnym referendum.

Nowoczesne usługi bankowe

Posted on 20 lipca 2021Posted in Działalność gospodarcza, Rentowny biznes
Banki tworzą rodzaj instytucji od dawna służący społeczeństwu. Już wiele lat temu ludzie zorientowali się, że dużo lepiej jest wpłacić własne pieniądze na konta w banku niż trzymać środki na własną rękę. W ten sposób aktualnie już bardzo niewiele osób trzyma swoje pieniądze w przysłowiowej skarpecie. Wzrost ufności w stosunku do banków wywołany jest też rozwojem technologii, w ten sposób rozwinęły się także używane w bankach zabezpieczenia.

Księgowość Sp zoo to ważne przedsięwzięcie

Posted on 21 maja 2021Posted in Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes, szkolenia unijne
Sporo biur rachunkowych proponuje księgowość dla małej firmy

Gdy prowadzimy własną działalność gospodarczą, to niejednokrotnie staramy się przyjmować jak najmniej osób, tak by nie wytwarzać zbytecznych wydatków. Dlatego właśnie tak istotne okazuje się być to, aby zastanowić się, czy w naszej sytuacji nie spiszą się odpowiednio osoby z zewnątrz, które będą zajmowały się naszą firmą, wyłącznie tyle ile będzie to potrzebne. Jest wiele biur rachunkowych, które proponują księgowość dla małej firmy, co będzie o tyle dobrym pomysłem, że będziemy opłacali tylko za te godziny, które rzeczywiście będą przepracowane nad naszymi pismami oraz nie będziemy przymuszeni do przyszykowania następnego miejsca pracy oraz zatrudniania kolejnej osoby na pełen etat, szczególnie jeśli wiemy, że nie będziemy posiadali dla niej dostatecznie dużo pracy. Trzeba korzystać z takich rozwiązań, ponieważ mogą się one okazać najbardziej opłacalne, jeśli posiadamy małą firmę – doczytaj http://www.solus.wroclaw.pl.

Jak efektywnie odzyskać pożyczoną gotówkę?

Posted on 5 marca 2021Posted in Działalność gospodarcza, Rentowny biznes
Każdy z nas bardzo dobrze wie, że pieniądz jest jednym z elementów życia powszedniego, który ma wielkie znaczenie. Powszechnie przyjęło się przeświadczenie, iż nie daje nam on powodów do radości, niemniej jednak jest w stanie znacznie wpłynąć na standard naszego życia. Wobec takiej sytuacji w wielu przypadkach sprawiamy znaczne wysiłki, aby zagwarantować sobie zarabianie zysku na wysokim poziomie.

W jaki sposób szybko oraz bezproblemowo uzyskać pożyczkę? Najlepiej przez internet. Ale w jaki sposób to zrobić i czy jest to bezpieczne?

Posted on 20 listopada 2020Posted in Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes
Niespodziewane wydatki mogą przydarzyć się każdemu z nas i to w każdej, chociażby w najmniej spodziewanej, chwili. Może okazać się to zapomniany rachunek, albo naprawa jakiegoś sprzętu, jak lodówka. Niby takie prozaiczne kwestie, a jednak mogą silnie nadszarpnąć domowy budżet. Co więc robić, kiedy pieniądze są potrzebne “na teraz”, a nie ma co liczyć na pomoc banku albo rodziny? Można wtedy skorzystać z pożyczki online bez weryfikacji.