Usługi prawne sprawdzonej jakości. Profesjonalne informacje

25 maja 2022 Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes, szkolenia unijne
Kancelaria prawna LEXPERTS zajmuje się doradztwem oraz pomocą prawną w zakresie prawa gospodarczego oraz zawiłościach prawa polsko-niemieckiego.Proponujemy porady prawne na najwyższym poziomie merytorycznym, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także międzynarodowymi standardami.

Proponujemy doradztwo prawne na poziomie merytorycznym, zgodnie z naszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także międzynarodowymi standardami. Wśród naszych usług prawnych oferujemy takie jak obsługa prawna firm, wszelkiego typu inna pomoc prawna dla przedsiębiorstw, a także usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Kodeksy

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Działamy w obszarze prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa środowiska i prawa cywilnego, w tym rozporządzenie REACH i rozporządzenie CLP. Oferujemy pomoc prawną w oparciu o prawo polskie, prawo niemieckie i prawo europejskie.

Kooperują z nami polskie i niemieckie kancelarie prawne, kancelarie radców prawnych oraz działający indywidualnie radcy prawni z terenu Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. Na potrzeby klientów współpracuje z nami także adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, i inne kancelarie adwokackie. W naszej kancelarii fachowej pomocy prawnej udziela radca prawny dr Lidia Siwik. W skład zespołu wchodzą aplikanci radcowscy, prawnicy oraz absolwenci studiów prawniczych, którzy swoje kwalifikacje zdobywali zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jeżeli szukają Państwo dobrego prawnika oraz atrakcyjnej oferty na usługi prawne i obsługę prawną firm zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Więcej informacji jak działa kancelaria radcy prawnego, jakie są nasze szczegółowe specjalizacje, jak również dane teleadresowe oraz szczegółowy zakres świadczenia obsługi prawnej, znajdą Państwo w serwisie internetowym lexperts.pl/