Specjalistyczne akcesoria i aplikacje na PC-ta

7 października 2021 Działalność gospodarcza, Rentowny biznes
Świat nowinek technologicznych obfituje w informacje o coraz nowocześniejszych i wspanialszych programach i gadżetach do naszych PC-ów. Rzecz jasna to, czego potrzebujemy, zależy nie tylko od naszych prywatnych upodobań, ale głównie od tego, w jakim celu przeważnie używamy naszego komputera.

ochrona komputera w czasie pracy

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

Wymaganych programem, które musi posiadać każdy użytkownik PC-ta jest oprogramowanie (kliknij i zobacz – solid edge wymagania) antywirusowe. ESET to słynna i sprawdzona marka w tej branży. Niezwykle popularnym programem tego wytwórcy jest ESET NOD32 Antivirus. Chroni nasz sprzęt przed wirusami, robakami, rootkitami i zabezpiecza dane z kart kredytowych, loginy i hasła do kont bankowych. Chociaż jest to polecany i legendarny już program, została wyprodukowana jego rozszerzona wersja – Eset Smart Security. Na pewno trzeba dodać, że ESET Smart Security jest mimo wszystko bardziej godnym polecenia oprogramowaniem, niż Eset NOD32 Antivirus, bowiem został wzbogacony w opcjonalne rozszerzenia, jak np. ochrona sprzętu komputerowego w przypadku kradzieży, ochrona przed botnetami, zapora firewall, kontrola rodzicielska, antyspam, ochrona smartfonów i tabletów (pełna wersja programu winkalk). Jeśli chodzi o wyspecjalizowane programy kalkulacyjne, zdecydowanie pierwsze miejsce zajmuje WinKalk. Jest to program służący do podstawowych obliczeń geodezyjnych. Wersja podstawowa zawiera mnóstwo funkcji obliczeniowych potrzebnych każdemu geodecie. WinKalk zawiera również zestaw rozszerzeń opcjonalnych, jak moduł trasy, transformacji układów, czy rejestratora.

Kliknij ten odnośnik i zobacz więcej dokładniejszych danych dotyczących prezentowanego tutaj tematu. Z pewnością jest on niezwykle atrakcyjny.

Tymczasem dla osób, których praca polega główniena tworzeniu treści obcojęzycznych, bardzo pomocne będą specjalistyczne klawiatury, jak np. klawiatura rosyjska. Pomimo tego, że możemy za pomocą specjalnych ustawień, dostosować polską klawiaturę do obcego języka oraz skorzystać z odpowiednich aplikacji, jednak na dłuższą metę posługiwanie się cyrylicą bez specjalistycznej klawiatury, będzie bardzo męczące (Ceneo). Klawiatura rosyjska będzie więc bardzo opłacalną inwestycją w tym przypadku.

Okazuje się, że rynek komputerowy obfituje w różne ułatwienia dla ludzi pracujących w niszowych zawodach. Jednak bez względu na wykonywaną pracę, każdy komputer powinien być profesjonalnie zabezpieczony. ESET oferuje oprogramowania antywirusowe dostosowane do indywidualnych preferencji wszystkich klientów.