Obieg dokumentów w firmie

Posted on 29 lutego 2020Posted in Działalność gospodarcza
Dziś znanych jest niemało możliwości, za pomocą których odbywa się obieg dokumentów w przedsiębiorstwie. Ma to spore znaczenie w przypadku rozliczeń z klientami. Doskonale przygotowany i świetnie przemyślany system obiegu dokumentów umożliwia całościową realizację oraz pełną kontrolę przebiegu wszelkich procesów biznesowych w danym przedsiębiorstwie. Dzięki temu rozwiązaniu skanowanie faktur jest drogą do ukrócenia czasu, jaki wcześniej był na to przewidywany.

Jak dużo kosztuje kampania adwords i czy należałoby się na nią zdecydować?

Posted on 20 kwietnia 2019Posted in Działalność gospodarcza, Pracowe, Rentowny biznes, szkolenia unijne
Kampanie adwords są współcześnie jednym z lepszych sposobów na skuteczną reklamę swojego startupu. Kampanie tego rodzaje cieszą się więc rozległym zainteresowaniem wśród wielu licznych firm w Internecie. Posiadają one dużo cennych plusów i dają wiele korzyści, wobec tego nic zaskakującego w tym, że tak sporo firm decyduje się obecnie na kampanie produktowe adwords.

Obsługa faktur okazuje się być niesamowicie kluczowa

Posted on 15 października 2018Posted in Działalność gospodarcza

Czy faktury w naszej firmie mogą się zapodziać?

Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że faktury są niesamowicie ważne. To dzięki nim zaznaczymy ile my komuś oraz ile ktoś nam musi wpłacić za jakiś materiał czy usługę. Co więcej na jej podstawie mamy okazję się rozliczać z różnymi instytucjami, przez co możemy zainkasować zwrot podatku, a to wszystko powoduje, że powinniśmy podążać do tego, aby taka obsługa funkcjonowała jak najlepiej oraz żeby żadne faktury nam nie zginęły nim będą wpisane do systemu. Ale jak to zrobić?

Workflow, kontra obieg faktur – a więc, z jakiego miejsca wziąć najwspanialszy oprogramowanie do eksportu informacji do systemu wewnątrz komputera.

Posted on 15 października 2018Posted in Działalność gospodarcza
Czym jest Workflow, jaką rzeczą się wyszczególnia? A obieg faktur? w jaki sposób on działa? W jaki sposób zainstalować dane fakturek do systemu? Każdej z tych rzeczy się dowiesz, czytając nasz nowiutki artykuł!
Rozpoczynając nasz felieton damy odpowiedź na pytanie: Czym jest Workflow? Workflow (w wolnym tłumaczeniu „przepływ pracy”) nie jest niczym innym jak automatyczny przepływ informacji (dokumentów, danych, czy zadań) zwartych między daną zespołem robotniczą, zajmującą się razem tematem.