Odwiedziny w placówce banku? czy aktywne 24h na dobę konto dla dla biznesu z przyszłością i kawa…

9 lutego 2021 Działalność gospodarcza, Rentowny biznes
Właściciel Firmy, stawiający pierwsze kroki na drodze swojego biznesu, ma zazwyczaj głowę zapełnioną pomysłami, jest pełen zapału, chciałby zawojować cały świat i dorobić się więcej pieniędzy niż Bill Gates i Steve Jobs razem wzięci. Jednocześnie patrzy na każdy grosz. Dlatego też, istotne jest by konto, z którego będzie korzystał, było jak najtańsze, a najlepiej gdyby to było darmowe konto firmowe. To w takim razie jakie jest najlepsze konto dla początkujących firm?

gotówka

Autor: Mark Hodson Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przyglądnąć się rachunkom bankowym dla firm, oferowanym przez instytucje bankowe okazuje się, że drugie miejsce, w rankingu rachunków przyjaznych przedsiębiorcom zdobywa: Pakiet Meritum Bez Granic i Pakiet Meritum Rozwoju.

Pakiet dla firm można założyć w pełni przez Internet nawet w 15 minut, bez dodatkowego składania podpisów pism dowiezionych przez dostawcę lub odwiedzenia banku.

Prezentowany artykuł przedstawia rzeczywiście ważne sprawy, jednak przeczytaj poza tym tamto opracowanie (http://www.workservice.pl/praca/produkcja/gadki/) – z pewnością będziesz zdania, że są wartościowe.

Właściciel, który korzysta z rachunku w zestawie Meritum Bez Granic, będzie cieszyć się nie tylko brakiem opłat za używanie konta, darmowymi przelewami krajowymi złożonymi przez Internet, a także wybieraniem gotówki z którychkolwiek bankomatów na terenie całego kraju. Zestaw Firmowy Meritum Bez Granic prowadzony jest bez żadnych opłat w systemie bankowości elektronicznej i daje możliwość otrzymania bezpłatnych i w pozostawionej do wyboru ilości, kart debetowych dla swoich zatrudnionych – sprawdź w aktualnym rankingu na .

W poczet Pakietu Meritum Bez Granic, Meritum Rozwoju wchodzi: rachunek bieżący główny prowadzony w polskiej walucie, rachunki posiłkowe prowadzone w złotówkach oraz w walucie obcej. Dodatkowo do do konta firmowego wydawane są gratisowe karty debetowe. Posiadacz tego pakietu nie zapłaci za posługiwanie się kartą płatniczą pod warunkiem dokonania za jej pośrednictwem transakcji bezgotówkowej na kwotę co najmniej 200 zł w miesiącu.

Zaciekawiły Cię myśli zawarte w naszym wpisie? Czujesz jednakże braki? Więc namawiamy do nowej witryny – idź dalej (http://foliograf.pl/litery-podswietlane) i przenieś się tam.

Konto firmowe jest w pełni aktywne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Łatwo oraz intuicyjnie dokonuje się wszelkiego typu działania takie jak: przelewy elektroniczne, zlecenia stałe, kontrolowanie historii operacji, dostępności środków na koncie.