logo

Atrakcyjne trójwymiarowe logo dla twojej firmy

biznes
Autor: Dean Meyers
Źródło: http://www.flickr.com
Trójwymiarowa interpretacja symbolu graficznego. 3d logo to propozycja wyznaczona do każdych podmiotów posiadających już dwuwymiarową wersję symbolu służbowego.

Profesjonalne teczki firmowe dla każdej firmy oraz przedsiębiorstwa

reklama na wieżowcu
Autor: warrenski
Źródło: http://www.flickr.com
Żeby firma odpowiednio prosperowała, nie wystarczą tylko odpowiednie efekty w sprzedaży bądź wyborne kontakty z Klientami. Liczy się też prezentacja firmy i jej właściwy wizerunek.

Dlaczego dobrze jest reklamować się za pomocą telebimów.

telebim na koncercie
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie każde solidne przedsiębiorstwo zatroszczy się o porządną reklamę. Jednym z najlepszych sposobów reklamowania przedsiębiorstwa jest OOH – reklama zewnętrzna. Obejmuje ona billboardy i citylighty, a najbardziej chwaloną przez speców formą jest telebim. Dzięki nim każde przedsiębiorstwo ma możliwość efektywnie się promować na ulicy. Jest to wyjątkowo atrakcyjna metoda. Specjaliści od reklamy zewnętrznej twierdzą, że umożliwia ona szybkie pozyskiwanie konsumentów i utrwalanie image’u firmy w świadomości konsumentów.

Strona graficzna naszej firmy

Biznes, mężczyźni
Autor: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
Prowadzenie własnej działalności w dzisiejszych niepewnych czasach to bardzo ryzykowna rzecz. Z drugiej strony, jeśli podejdzie się do tego we właściwy sposób, jesteśmy w stanie zdobyć wielki sukces. To przecież w dobie szalejącego kryzysu dużo ludzi planuje zakładanie własnego biznesu.

Długopisy i ołówki jako odmiana przekazu marketingowego

długopisy i ołówki
Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net
Reklama niezachwianie wkomponowała się w uliczny układ zabudowań w postaci bilbordów, plakatów, afiszów i ulotek. Te ostatnie lądują często do kosza zanim potencjalny konsument je przeczyta. W związku z czym, nie zdumiewa sytuacja, iż coraz więcej firm poszukuje odmiany promocji innej niż wszystkie.
Syndicate content